book

Ekke Lainsalu uus raamat

“Hinna kaitsmise saladused”

Raamat, mis muudab Su äri alatiseks ja aitab teenida tuhandeid eurosid rohkem!

TELLI KOHE * Raamat on juba poelettidel. Telli internetist ja Sa saad selle koju kätte!

Oled sa kuulnud midagi sellest repertuaarist?

 • Tehke hind odavamaks!
 • Andke hinnasoodustust!
 • Nii kallilt ma ei osta!
 • Ma leian selle mujalt odavamalt.
 • Konkurendid pakuvad odavamalt!
 • See hind on ikkagi liiga kallis.
 • Ainult kõige odavam pakkumine võidab!
 • Kas see on tõesti parim hind? Nalja teete!
 • Me soovime sama hinda nagu püsikliendid!
 • Me soovime allahindlust, võib olla ostame siis ka tulevikus.
 • Mul on odavam pakkumine teistelt.

Vean kihla, et oled kuulnud. See, et su hindu kalliks peetakse ja konkurentide omaga võrreldakse, on su müügikarjääri jooksul sulle maksma läinud tõenäoliselt päris palju raha. Sadu, aga võimalik, et isegi tuhandeid eurosid teenimata jäänud sissetulekut on läinud kellelegi teisele. Hinna üle vaidlemine tundub justkui lõputu teema olevat ja alati on kuskil keegi, kellega sind võrreldakse. Ja isegi kui sa lased oma hinna alla, ei garanteeri see sulle tehingut.

Selle raamatuga aitan ma Sul lahendada jäädavalt ühte kõige suuremat müügialast probleemi – seda, kuidas kaitsta oma hinda rünnakute eest ja kuidas seljatada hinnavõitluses konkurente.

Selleks, et sa ei peaks oma kasumit ära kinkima ja saaksid normaalselt raha teenida, on hinna kaitsmiseks valmistumine kriitilise tähtsusega. Kes paremini selles olukorras hakkama saab, kas sina või klient, on võitja. Aitan selle raamatuga sul vältida hinnasurma spiraali, mis toimub hindu pidevalt klientide nõudmiste peale alandades. Raamatust leiad üle 30 absoluutselt parima tehnika koos lahtiseletuse ja näidisdialoogidega. Peale nende kasutuselevõttu ei pea sa kunagi enam oma hindu alandama ja saad alati müüa maksimaalse kasumiga!

Mida sa mu uuest raamatust veel leiad?

Selgitan sulle põhjalikult, kuidas müüa senisest teisiti ja kallima hinnaga. Õpetan sind hinda esitlema nii, et saaksid küsida kõrgemat tasu kui tavaliselt. Samuti leiad hulga tehnikaid, kuidas võita pakkumisi. Raamatust leiad muu hulgas sellised võtteid koos sõnastustega hinna vastuväite seljatamiseks, nagu:

ja veel üle 25 hinna kaitsmise tehnika, millest osad näevad ilmavalgust esimest korda kogu maailmas.

“Hind on liiga kallis” on üks peamisi müügimõrvajaid, millega müügiinimesed oma töös kokku puutuvad. Enamusel lööb see jalad alt, nad ei oska sellest olukorrast veenvalt välja tulla ja mis juhtub? Lastaksegi hind alla ja kaotataksegi kasum, paljudel juhtudel aga ka klient. Äri eesmärk on kasumi teenimine, mitte heategevus. Tundub loogiline? Selleks, et sa ei peaks oma tooteid – teenuseid naeruväärse hinna eest ära kinkima, on hinna kaitsmiseks valmistumine kriitilise tähtsusega. Kes paremini selle vastuväitega hakkama saab, kas sina või klient, on võitja.

Selles raamatus saad sa jälile saladustele, mis on aidanud minul ja mu klientide müüa kallimalt, edukamalt ja rohkem.

Raamat on piisavalt mahukas ja õppida on sealt üksjagu. Kui sa rakendad need lähenemised enda töösse, siis ei pea sa enam hinnas selliseid järeleandmisi tegema kui seni ja võimalik, et hoopis tõstad oma hindu.

Investeeri oma müügiedusse!

Mul kulus on kulunud nende tehnikate leidmisele, loomisele ja viimistlemisele aastaid. Sa saad mu teadmistepaketi endale kõigest 24.90 eest. Sisse toob see abivahend sulle aga tuhandeid.

Uus raamat!

üle 25 hinna kaitsmise tehnika

2490

Raamat on juba poelettidel!

  Tellides kohe, saad:

 • Minu autogrammi
 • Tasuta kohaletoimetamisega sulle sobivasse Smartposti

Kaitse oma hinda ja müü kallilt!

Raha tagasi garantii!